MLP331M250EK0A
DigiKeyn tuotenumero
338-1205-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLP331M250EK0A
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 250 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit FlatPack, Liuskamainen 426mOhm 2000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
1,000" (25,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
1,500" pit. x 1,750" lev. (38,10mm x 44,45mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
250 V
Pakkaus / kotelo
FlatPack, Liuskamainen
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
426mOhm