MLP102M200EB0A
DigiKeyn tuotenumero
338-1189-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLP102M200EB0A
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 µF 200 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit FlatPack, Liuskamainen 158mOhm 2000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
1,000" (25,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
3,000" pit. x 1,750" lev. (76,20mm x 44,45mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,500" (12,70mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
200 V
Pakkaus / kotelo
FlatPack, Liuskamainen
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
158mOhm