MC12FA151F-F
DigiKeyn tuotenumero
338-1109-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC12FA151F-F
Kuvaus
CAP MICA 150PF 1% 100V 1210
Tarkka kuvaus
150 pF Mica Kondensaattorit 100 V 1210 (3225 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kapasitanssi
150 pF
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±1%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
100 V