MC12ED150J-F
DigiKeyn tuotenumero
338-1106-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC12ED150J-F
Kuvaus
CAP MICA 15PF 5% 500V 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 pF Mica Kondensaattorit 500 V 1210 (3225 metrinen)
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
RF, Korkea Q, Matala häviö
Kapasitanssi
15 pF
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
500 V