EDC474Z5R5H
DigiKeyn tuotenumero
338-EDC474Z5R5H-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDC474Z5R5H
Kuvaus
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Aksiaalinen, Purkki - vaakasuuntainen 50Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - vaakasuuntainen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
470 mF
Koko/mitat
0,453" halk. (11,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50Ohm @ 1kHz