EDC105Z5R5V
EDC105Z5R5V
EDC105Z5R5V
DigiKeyn tuotenumero
338-EDC105Z5R5V-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDC105Z5R5V
Kuvaus
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Aksiaalinen, Purkki - pystysuora 30Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
Aksiaalinen, Purkki - pystysuora
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,748" halk. (19,00mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,787" (20,00mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm @ 1kHz