EDC104Z5R5C
DigiKeyn tuotenumero
338-EDC104Z5R5C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDC104Z5R5C
Kuvaus
CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 mF (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 75Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
100 mF
Koko/mitat
0,531" halk. (13,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,276" (7,00mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
75Ohm @ 1kHz