DSF155Q6R0HAE
DigiKeyn tuotenumero
338-DSF155Q6R0HAE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSF155Q6R0HAE
Kuvaus
CAPACITOR 1.5F -10%, +30% 6V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 6 V Säteittäinen, Purkki 180mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,472" (12,00mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,669" pit. x 0,335" lev. (17,00mm x 8,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,945" (24,00mm)
Jännite – nimellinen
6 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
180mOhm @ 1kHz