DGH357Q2R7
DigiKeyn tuotenumero
338-DGH357Q2R7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DGH357Q2R7
Kuvaus
CAP 350F -10%, +30% 2.7V TH
Tarkka kuvaus
350 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike - 4 johtoa 3mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DGH357Q2R7 -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike - 4 johtoa
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
350 F
Koko/mitat
1,378" halk. (35,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,441" (62,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
3mOhm @ 1kHz