DGH156Q2R7
DigiKeyn tuotenumero
338-DGH156Q2R7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DGH156Q2R7
Kuvaus
CAPACITOR 15F -10%, +30% 2.7V TH
Tarkka kuvaus
15 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki 30mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
15 F
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,260" (32,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30mOhm @ 1kHz