DGH107Q2R7
DigiKeyn tuotenumero
338-DGH107Q2R7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DGH107Q2R7
Kuvaus
CAP 100F -10%, +30% 2.7V TH
Tarkka kuvaus
100 F (EDLC) superkondensaattorit 2.7 V Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike 8mOhm @ 1kHz 1500 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 85°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - pikakiinnike
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
100 F
Koko/mitat
0,866" halk. (22,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,850" (47,00mm)
Jännite – nimellinen
2.7 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
8mOhm @ 1kHz