CD17ED820JO3F
DigiKeyn tuotenumero
CD17ED820JO3F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD17ED820JO3F
Kuvaus
CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
82 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
82 pF
Ominaisuudet
RF, Korkea Q, Matala häviö
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,181" lev. (11,40mm x 4,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)