CD15CD120JO3
DigiKeyn tuotenumero
338-2819-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15CD120JO3
Kuvaus
CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
12 pF
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,169" lev. (11,40mm x 4,30mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,358" (9,10mm)