CD10FD101JO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2615-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD10FD101JO3F
Kuvaus
CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Mica
Valmistaja
Cornell Dubilier Knowles
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,142" (3,60mm)
Kapasitanssi
100 pF
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,370" pit. x 0,201" lev. (9,40mm x 5,10mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,350" (8,90mm)