AFK107M50F24VT-F | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AFK107M50F24VT-F |
Kuvaus | CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 26 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 100 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 340mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | AFK107M50F24VT-F -mallit |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 262.5 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Impedanssi 340 mOhms |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,394" (10,00mm) |
Jännite – nimellinen 50 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 340mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C |