AFK107M50F24VT-F
DigiKeyn tuotenumero
338-4225-2-ND - Rullattu teippi (TR)
338-4225-1-ND - Cut Tape (CT)
338-4225-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AFK107M50F24VT-F
Kuvaus
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
100 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 340mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AFK107M50F24VT-F -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
262.5 mA @ 120 Hz
Impedanssi
340 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,394" (10,00mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
340mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C