225MKP275KGE
DigiKeyn tuotenumero
225MKP275KGE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
225MKP275KGE
Kuvaus
CAP FILM 2.2UF 10% 310VAC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µF Kalvokondensaattorit 310V Polypropeeni (PP), Metallisoitu Säteittäinen
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,591" lev. (26,00mm x 15,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,878" (22,30mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – AC
310V