104MMR250K
DigiKeyn tuotenumero
1572-1186-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
104MMR250K
Kuvaus
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF Kalvokondensaattorit 160V 250V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,413" pit. x 0,236" lev. (10,50mm x 6,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,406" (10,30mm)
Toleranssi
±10%
Terminointi
PC-nastat
Jänniteluokitus – AC
160V
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Jänniteluokitus – DC
250V