103MMR400K
DigiKeyn tuotenumero
1572-1184-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
103MMR400K
Kuvaus
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF Kalvokondensaattorit 200V 400V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
103MMR400K -mallit
Kategoria
Dielektrinen materiaali
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,413" pit. x 0,177" lev. (10,50mm x 4,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,295" (7,50mm)
Toleranssi
±10%
Terminointi
PC-nastat
Jänniteluokitus – AC
200V
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Jänniteluokitus – DC
400V