MC12FD101J-F
DigiKeyn tuotenumero
338-1116-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC12FD101J-F
Kuvaus
CAP MICA 100PF 5% 500V 1210
Tarkka kuvaus
100 pF Mica Kondensaattorit 500 V 1210 (3225 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kapasitanssi
100 pF
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,079" (2,00mm)
Jännite – nimellinen
500 V