DOCAT052V-012.8M
DigiKeyn tuotenumero
CW1010TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CW1010CT-ND - Cut Tape (CT)
CW1010DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DOCAT052V-012.8M
Kuvaus
XTAL OSC VCOCXO 12.8MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12.8 MHz VCOCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Lähtö
LVCMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppb
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,555" pit. x 0,358" lev. (14,10mm x 9,10mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,335" (8,51mm)