DOC050F-010.0M on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Connor Winfield
Varastossa: 193
Tekniset tiedot
10 MHz OCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 6-SMD, ei johtoa
DOC050F-010.0M
DigiKeyn tuotenumero
CW690-2-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DOC050F-010.0M
Kuvaus
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVCMOS
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lähtö
LVCMOS
Valm.
Syöttöjännite
3,3V
Sarja
Taajuuden vakaus
±50ppb
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,555" pit. x 0,358" lev. (14,10mm x 9,10mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,307" (7,80mm)