CS-043-048.0M
DigiKeyn tuotenumero
CW851TR-ND - Rullattu teippi (TR)
CW851CT-ND - Cut Tape (CT)
CW851DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS-043-048.0M
Kuvaus
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48 MHz ±15ppm Kiteet 8pF 20 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CS-043-048.0M -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
20 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
48 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±25ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±15ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,031" (0,80mm)