DCT-37FM-KIT
DCT-37FM-KIT
DCT-37FM-KIT
DigiKeyn tuotenumero
5412-DCT-37FM-KIT-ND
Valmistaja
CompuCablePlusUSA
Valmistajan tuotenumero
DCT-37FM-KIT
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 37POS CRIMP
Valmistajan vakio toimitusaika
1 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Pakkaustapa
Pussi
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Johdon paksuus
22 AWG