CBVC7-150T-P
DigiKeyn tuotenumero
5693-CBVC7-150T-P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CBVC7-150T-P
Kuvaus
CBVC7 Series 150A DC Contactor
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori SPST-NO (1 muoto A) 150 A 9 – 36VDC Kela Runkokiinnitys
Kategoria
Kytkentäjännite
1000VDC - maks.
Valmistaja
Component Basics
Ominaisuudet
Säästin, Tiivistetty - hermeettisesti
Sarja
Terminointityyppi
Tappi, Johdot
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
7VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Päästövarmuusjännite
5VDC
Kelan jännite
9 – 36VDC
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Kelan teho
1,6W
Kontaktin luokitus (virta)
150 A