TV02W130-HF
DigiKeyn tuotenumero
TV02W130-HF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TV02W130-HF
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
21,5V Puristusliitin 9,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TV02W130-HF -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
200W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
13V
Pakkaus / kotelo
SOD-123
Jännite - läpilyönti (min)
14,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
21,5V