RB521G-30HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1925-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1925-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1925-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB521G-30HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 30 V 100mA Kiinnitys pintaan SOD-723
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
SOD-723
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
30 V
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
100mA
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
350 mV @ 10 mA