CZRZC52C5V6-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-CZRZC52C5V6-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRZC52C5V6-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 100MW 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.6 V 100 mW ±5,45% Kiinnitys pintaan 0201/DFN0603
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 2.5 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Toleranssi
±5,45%
Valmistajan laitepakkaus
0201/DFN0603
Teho - maksimi
100 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms