CZRZC52C3V3-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-CZRZC52C3V3-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRZC52C3V3-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 3.3V 100MW 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.3 V 100 mW ±5,61% Kiinnitys pintaan 0201/DFN0603
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Toleranssi
±5,61%
Valmistajan laitepakkaus
0201/DFN0603
Teho - maksimi
100 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms