CZRU2V7B-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Comchip Technology
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 2.7 V 150 mW ±3% Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
CZRU2V7B-HF
DigiKeyn tuotenumero
CZRU2V7B-HF-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CZRU2V7B-HF
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 150MW SOD523F
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CZRU2V7B-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
75 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Toleranssi
±3%
Valmistajan laitepakkaus
0603/SOD-523F
Teho - maksimi
150 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms