CPDUR24V
DigiKeyn tuotenumero
641-1257-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1257-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1257-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPDUR24V
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47V Puristusliitin 1A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
1A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
47W
Kapasitanssi taajuudella
10pF @ 1MHz
Kaksisuuntaiset kanavat
24V
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Jännite - läpilyönti (min)
25V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
47V