CPDUR24V | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CPDUR24V |
Kuvaus | TVS DIODE 24VWM 47V 0603/SOD523F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 8 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 47V Puristusliitin 1A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan 0603/SOD-523F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - huippupulssi (10/1000µs) 1A (8/20µs) |
Valm. | Teho - pulssin huippu 47W |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Syöttöjännitteen suojaus No |
Osan tila Aktiivinen | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Tyyppi Zener | Kapasitanssi taajuudella 10pF @ 1MHz |
Kaksisuuntaiset kanavat 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.) 24V | Pakkaus / kotelo 2-SMD, ei johtoa |
Jännite - läpilyönti (min) 25V | Valmistajan laitepakkaus |
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp 47V | Päätuotenumero |