CDBHA30100LR-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-CDBHA30100LR-HFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
641-CDBHA30100LR-HFCT-ND - Cut Tape (CT)
641-CDBHA30100LR-HFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDBHA30100LR-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO-277B
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 30A Kiinnitys pintaan TO-277B
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
1200pF @ 4V, 1MHz
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-277B
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
30A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 30 A