CDBB1100-G
DigiKeyn tuotenumero
641-1104-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1104-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1104-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDBB1100-G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AA
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDBB1100-G -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AA (SMB)
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
125°C (maks.)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
850 mV @ 1 A