CDBA5100-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1704-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1704-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1704-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDBA5100-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CDBA5100-HF -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 100 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
380pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A
Toimintalämpötila - liitos
-50°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
810 mV @ 5 A