ATV02W360-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1665-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1665-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1665-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATV02W360-HF
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 3,44A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
EDA/CAD-mallit
ATV02W360-HF -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
200W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
36V
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,44A