ATV02W300B-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-2063-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-2063-1-ND - Cut Tape (CT)
641-2063-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATV02W300B-HF
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 4,13A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ATV02W300B-HF -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
200W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
30V
Pakkaus / kotelo
SOD-123F
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,13A