ACDBA1200-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1871-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1871-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1871-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACDBA1200-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 1A DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 1A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACDBA1200-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 200 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
25pF @ 4V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 1 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)