1.5KE300A-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 995
Tekniset tiedot
414V Puristusliitin 3,62A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE300A-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1.5KE300A-HFTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE300A-HF
Kuvaus
TVS DIODE 256VWM 414VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,62A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
256V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
285V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
414V