SPQ105-100M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SPQ105-100M |
Kuvaus | FIXED IND 10UH 4.25A 30 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4.25 A 30mOhm maks. 2-SMD Rumpusydän, tehoinduktori |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 30mOhm maks. |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Ominaisuudet Rumpusydän, tehoinduktori |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 2-SMD |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 1050 |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,490" pit. x 0,401" lev. (10,40mm x 10,20mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,189" (4,80mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 4,5A |