SPQ105-100M
DigiKeyn tuotenumero
4044-SPQ105-100MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-SPQ105-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-SPQ105-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SPQ105-100M
Kuvaus
FIXED IND 10UH 4.25A 30 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4.25 A 30mOhm maks. 2-SMD Rumpusydän, tehoinduktori
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
30mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Rumpusydän, tehoinduktori
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
1050
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,490" pit. x 0,401" lev. (10,40mm x 10,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,189" (4,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
4,5A