CSEG0440H-1R0M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSEG0440H-1R0MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSEG0440H-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSEG0440H-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSEG0440H-1R0M
Kuvaus
FIXED IND 1UH 14.8A 6.95 MOHM
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 14.8 A 6,95mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
10,3A
DC-resistanssi (DCR)
6,95mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,165" (4,20mm)