CSEG0430H-4R7M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSEG0430H-4R7MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSEG0430H-4R7MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSEG0430H-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSEG0430H-4R7M
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 7.1A 31.5 MOHM
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 7.1 A 31,5mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen
DC-resistanssi (DCR)
31,5mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0430
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,132" (3,35mm)
Virta - saturaatio (Isat)
5,2A