CSEG0430H-4R7M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CSEG0430H-4R7M |
Kuvaus | FIXED IND 4.7UH 7.1A 31.5 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 4.7 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 7.1 A 31,5mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 31,5mOhm maks. |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Osan tila Aktiivinen | Ominaisuudet Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen |
Tyyppi Kierresuojattu | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Materiaali - ydin | Pakkaus / kotelo 2-SMD |
Induktanssi | Valmistajan laitepakkaus 0430 |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,132" (3,35mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 5,2A |