CSEG0430H-3R3M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSEG0430H-3R3MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSEG0430H-3R3MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSEG0430H-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSEG0430H-3R3M
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 8.1A 18.9 MOHM
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 8.1 A 18,9mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen
DC-resistanssi (DCR)
18,9mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
0430
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,132" (3,35mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A