CSEG0420H-3R3M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CSEG0420H-3R3M |
Kuvaus | FIXED IND 3.3UH 7.5A 29.8 MOHM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 3.3 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 7.5 A 29,8mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - saturaatio (Isat) 5,5A |
Valm. | Suojakuori Suojattu |
Sarja | DC-resistanssi (DCR) 29,8mOhm maks. |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Kierresuojattu | Ominaisuudet Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo 2-SMD |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,093" (2,35mm) |