CSEG0420H-1R5M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSEG0420H-1R5MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSEG0420H-1R5MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSEG0420H-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSEG0420H-1R5M
Kuvaus
FIXED IND 1.5UH 12A 14 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
1.5 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 12 A 14mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
8,2A
DC-resistanssi (DCR)
14mOhm maks.
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,093" (2,35mm)