CSEG0420H-1R0M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSEG0420H-1R0MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSEG0420H-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSEG0420H-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSEG0420H-1R0M
Kuvaus
FIXED IND 1UH 13A 9 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 13 A 9mOhm maks. 2-SMD Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
9,8A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
9mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Kierresuojattu
Ominaisuudet
Matala DCR, pieni häviö, pehmeä kyllästyminen
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,165" pit. x 0,165" lev. (4,20mm x 4,20mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,093" (2,35mm)