CSAB1265A-330M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB1265A-330MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB1265A-330MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB1265A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB1265A-330M
Kuvaus
FIXED IND 33UH 5.3A 69 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Valettu Induktori 5.3 A 69mOhm maks. 2-SMD Valetut induktiokelat, valettu kuristin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSAB1265A-330M -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
69mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Valetut induktiokelat, valettu kuristin
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1265
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,543" pit. x 0,504" lev. (13,80mm x 12,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
8A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,248" (6,30mm)