CSAB1265A-100M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB1265A-100MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB1265A-100MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB1265A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB1265A-100M
Kuvaus
FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Valettu Induktori 10 A 16,5mOhm 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt
EDA/CAD-mallit
CSAB1265A-100M -mallit
DC-resistanssi (DCR)
16,5mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1265
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
14A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,248" (6,30mm)